У Барашівці будуть виробляти органічні добрива PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 12 серпня 2014, 20:59

Нещодавно було презентовано проект з виробництва органічного добрива на основі посліду, компосту і торфосировини  з  окупністю у 8-9 місяців. Проектом передбачається створення потрібного підприємства у с. Барашівка Житомирського району на базі перепелиної ферми «Миколай», для чого планується залучення інвестицій на суму 20 мільйонів гривень.

 

- Як відомо, европейські підприємства все частіше відмовляються від мінеральних добрив і надають перевагу вирощуванню продукції високої екологічної чистоти з використанням саме органічних добрив. Бо ж відомо, що мінеральні добрива призводять до накопичення у ґрунтах різних хімічних залишків і підвищують їх кислотність. А виробництво органічних добрив відповідає останнім світовим тенденціям, – зазначив заступник керівника Житомирського Регіонального центру з інвестицій та розвитку Віталій Сівко.

Актуальність цього проекту також полягає у тому, що виробництво буде тісно пов'язане з використанням місцевої сировини – торфу, обсяги покладів якого на Житомирщині оцінюються приблизно у 50 млн. тонн.

Проект з виробництва органічних добрив у Житомирській області є частиною великого проекту «Екопродукт Житомирщини», який буде представлений інвесторам наприкінці 2014 року.

Довідка:

Фермерське господарство «Миколай» засноване в 1998 році та спеціалізується на вирощуванні перепілок, яких налічується понад 90 тис. Виробничі площі становлять 2500 тис. кв. м. Загальний обсяг органічних відходів - 1400 т у рік. Очолює СФГ «Миколай» Микола Кузьменко. Про діяльність цього господарства наша газета вже неодноразово розповідала читачам.

Богдан СТРІХА

На знімку: керівник СФГ "Миколай" Микола Кузьменко.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...