Батальйон на Сході потребує допомоги PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 серпня 2014, 16:39

Батальйон ОУН, створений на основі 1-ї Сотні ОУН ім. Є.Коновальця, веде запеклі бої біля Савур-могили. Керівником батальйону, відповідно до наказу Голови Проводу ОУН Богдана Червака, призначено Миколу Коханівського, його заступником - Бориса Гуменюка. Батальйон не отримав державної реєстрації як окрема бойова одиниця, тому увійшов до складу Добровольчого Українського Корпусу.

Савур-могила - одна з найнебезпечніших ділянок фронту, яка має стратегічне значення. Під керівництвом Миколи Коханівського бійці проводять зачистку території.

Армійське керівництво з повагою ставиться до наших бійців. Зокрема, хлопцям подарували сучасний кулемет. Як зазначає заступник командира, "тепер у нас є кулемети, гранатомети, міномет і, якщо на це буде воля Господня, скоро буде установка залпового вогню "Град".

Батальйон ОУН не має державної підтримки.

"У нас немає тилу. У нас повністю відсутнє державне забезпечення і немає волонтерської групи, яка б взяла на себе ці функції. В зв'язку з цим, бійцям вкрай бракує питної води, продуктів харчування, засобів гігієни, кави, чаю, цигарок і всього іншого також. Власне кажучи, у бійців немає нічого, окрім зброї, відібраної у ворога, і нездоланного бажання його бити" - зазначає Борис Гуменюк.

Крім того, бійцям потрібні каримати, спальники, рюкзаки.

Житомирський обласний провідник Олександр Прищепа видав наказ про організацію допомоги Батальйонові ОУН з Житомирської області. Координатором з організації допомоги призначено голову Житомирської міської ОУН Андрія Іванюка (тел. 0965662583, 0930211690).

Звертаємось до всих членів ОУН з проханням активно долучитися до збору допомоги воякам, адже це наш обов'язок.

Кожен, хто хоче допомогти українським героям, може це зробити. Номер картки командира Батальйону ОУН Миколи Коханівського: "Приватбанк" 4149 4978 0309 2347 або Олександр Винниченко, "Приватбанк" 5457 0829 0109 5997.

Прес-служба Житомирського обласного проводу ОУН

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...