Головний люстраційник України завітав до Житомира представляти партію «Воля» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 04 серпня 2014, 09:23

2 серпня до Житомира завітали  уповноважений Майданом на проведення люстрації Єгор Соболєв, позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко та політолог Сергій Таран. Вони представили нову політичну партію – «Воля». Говорячи про нову політичну силу, Є. Соболєв сказав:

- Ми об’єдналися аби провести люстрацію та реформи. Протягом останніх 100 днів я переконався, що в Україні найкращі громадяни. Але вони не можуть очистити цю державу без генерального прокурора, без міністра внутрішніх справ, без голови СБУ. З нинішніми особами, які займають ці посади, очистити державу тим більше не можна. Тому у громадян один вихід – самим стати посадовцями.

Єгор Соболєв також наголосив, що назва партії «Воля» означає волю змініти країну. Для цього пропонується три етапи плану дій: «Реанімація» (зупинення процесу руйнування країни і початок її розвитку); «Стрибок» (формування нових систем та взаємовідносин); «Лідерство» - етап зростання та лідерства, який стане прикладом для інших країн. З повним текстом програми можна ознайомитися на сайті volya.ua.

Як уповноважений Майданом на проведення люстрації, Єгор Соболєв сказав, що люстрація залежить від активності громадян, їхнього бажання змінити обличчя системи державного управління в Україні. Хоча цьому бракує й відсутність законодавчої бази. Щоб пришвидшити процес прийняття відповідного закону, головний люстратор України закликав прийти 9 серпня до Верховної Ради і взяти участь у відповідній масовій акції. Він також схвалив ініціативу житомирської громади, яка створила Люстраційний комітет на чолі з В.Івановським.

Народний депутат Ю.Дерев’янко, член Ради партії «Воля» у своєму виступі сказав:

- За півтора роки роботи у парламенті я не зміг там знайти великої кількості однодумців. Водночас, за ті 3-4 місяці, які я провів на Майдані, побачив величезну кількість людей, які розділяють мої погляди. Це люди, які, не маючи владних повноважень, боролися за своє місто, за правду, відстоювали історичні цінності у Києві. «Воля» - це не партія популістів, це партія дій.

Політолог і член Ради партії «Воля» С.Таран розповів про політичний аспект діяльності нової партії. Зокрема, він сказав, що у разі проходження до Верховної Ради, ця партія може увійти до коаліції з іншими політичними силами-учасниками Майдану. Викладаючи свій погляд на реформи в Україні, він зазначив, що партія виступає за створення в Україні армії швейцарського зразка. Це означає, що кожний здоровий чоловік, який не має судимостей, раз на два роки, або на рік, зобов’язаний проходити трьохтижневий військовий вишкіл.

Отже, в Україні з’явилася нова політична партія, яка уособлює в своїй програмі прагнення десятків мільйонів громадян і незамплямована політичними помилками минулих років. Наскільки вона стане популярною в Україні, ми побачимо вже на найближчих виборах до Верховної Ради.

В.Івановський

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...