Громада вимагає відставки Крутія та призначених за партійним принципом PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 05 серпня 2014, 15:15

У своєму зверненні до Голові Житомирської облдержадміністрації С.МАШКОВСЬКОГО,  Житомирська громадська організація "Влада - народу!" виражає стурбованість сиутацією, що виникла останнім часом в Україні та області. Одним з суттєвих недоліків функціонерів післяреволюційної української влади став розподіл України за партійним принципом. Як відомо, Житомирщина при цьому дісталася  ВО "Свобода", а призначення на посаду очільника області мало відомого С.Кізіна стало несподіваним  для місцевої громади.  Ще більше здивування й обурення мешканців Житомирського району виклилало призначення головою Житомирської РДА Сергія Крутія - особи не лише з вкрай негативною репутацією, а й абсолютно не відповідаючої цій посаді ні за освітою, ні за результатами роботи, ні за станом здоров'я.

 

Громадська організація вийшла з пропозицією  негайно розглягути питання про доцільність перебування Крутія С.Г. на посаді голови Житомирської райдержадміністрації, а також інших голів РДА, які призначені на посади за партійним принципом.

При цьому «Влада – народу!» звертає увагу на те, що кандидатури нових керівників районів мають пройти обговорення в громадах та громадських організаціях, а також відповідати кваліфікаційним вимогам, що встановлені до посад на державній службі Конституцією України, Законами "Про державну службу" і "Про місцеві державні адміністрації" та іншими законами та нормативно-правовими актами.

Про це повідомляється у зверненні, яке було прийнято на засіданні Координаційної ради Житомирської громадської  організації  "Влада - народу!" і підписане її головою Валерієм Івановським.

До речі, згідно опитування на сайті Silske.org, проти призначення С.Крутія на посаду голови Житомирської РДА висказалося 91% опитаних, 3,6% заявили, що їм байдуже і лише 5,4% відтримують це призначення.

 

Коментарі 

 
+1 #1 Влад 05.08.2014 15:49
слава богу хоть КИЗЯКА убрали
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...